Gratisversand ab 1 000,00 zł
Sicher einkaufen
Idosell security badge

AUDI

( Anzahl der Produkte: 311 )

Historia Audi rozpoczęła się w 1910 roku kiedy August Horch po licznych komplikacjach założył swoją firmę. Marka swoją nazwę zawdzięcza nazwisku założyciela (Horch - łać.słuchaj). Z kolei cztery pierścienie, to symbol połączenia się w 1932 roku, 4 marek: Audi, Horch, Wanderer i DKW. Koncern Volkswagena wykupił firmę z Ingolstadt w połowie lat 60.

Dobrze dziś wszystkim znane motto marki „Przewaga dzięki technice” pojawiło się po raz pierwszy w 1971 roku. Niemieccy inżynierowie na każdym kroku starali się nas przekonywać o słuszności tego powiedzenia. W marcu 1980 r. w Genewie, Audi zaprezentowało pierwsze auto osobowe na świecie z napędem na 4 koła - model Quattro.

W roku 1985 Audi było drugim, po Porsche, producentem samochodów na świecie, który produkował w pełni ocynkowane nadwozia. Pierwszym modelem, wyposażonym w taką karoserię było Audi 100, który od 1982 roku był również autem o najlepszym wówczas na świecie współczynniku oporu powietrza.

W naszej ofercie macie Państwo duży wybór felg do Audi oraz najwyższej jakości akcesoriów do ich montażu firmy KOENIG, takich jak czujniki TPMS, śruby/nakrętki, itp.

DOSTĘPNE MODELE FELG :

Marke
Kolor
Średnica felgi
Rozstaw śrub
Otwór centralny (mm)
Preis
-
pixel