Free delivery from 1 000,00 zł
Safe shopping
Idosell security badge

CHEVROLET

( number of products: 244 )

Chevrolet jest amerykańską marką samochodową, należącą do koncernu General Motors. Została założona przez szwajcarskiego kierowcę wyścigowego i mechanika Louisa Chevroleta i Wiliama Duranta, założyciela również koncernu z Detroit (do którego Chevrolet należy od 1917 roku), w 1911 roku. W tym samym roku jeszcze, zaprezentowali swój pierwszy pojazd - model Classic Six serii C, wyposażony w sześciocylindrowy silnik o imponującej pojemności 4,9L.

Wersji na temat powstania loga firmy jest wiele, jednak najbardziej prawdopodobna jest ta, kiedy to Durant zainspirował się wzorem na tapecie we francuskim hotelu, w którym zatrzymał się podczas podróży w 1908 roku i oderwał jej kawałek, celem pokazania jej znajomym myśląc, że będzie to dobry znak rozpoznawczy dla marki samochodów.

Samochody Chevroleta były dostępne w ponad 140 krajach. Liczba ta się zmniejszyła, bowiem zarząd zdecydował o wycofaniu marki z rynków europejskich do końca 2015 roku.

W naszej ofercie macie Państwo duży wybór felg do Chevroleta oraz najwyższej jakości akcesoriów do ich montażu firmy KOENIG, takich jak czujniki TPMS, śruby/nakrętki, itp.

DOSTĘPNE MODELE FELG :

Brand
Kolor
Średnica felgi
Rozstaw śrub
Otwór centralny (mm)
Price
-
pixel